Szkolenia

Nasze szkolenia to wyjątkowe programy rozwojowe przeznaczone dla firm oraz odbiorców indywidualnych – zarówno tych aktywnych zawodowo, jak również studentów, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy.

Szkolenia oparte na międzynarodowych standardach

Z myślą o indywidualnych potrzebach rozwojowych firm, pracowników oraz freelancerów, opracowaliśmy innowacyjne szkolenia dla liderów w ramach programów rozwoju kompetencji zawodowych. Są one ściśle oparte  o standardy American Certification Institute ACI®, z którym współpracujemy od wielu lat.
Wszystkie proponowane przez nas szkolenia biznesowe umożliwiają zdobycie nowych i pogłębienie posiadanych już kompetencji zawodowych na światowym poziomie oraz zdobycie Certyfikatu otwierającego drogę do międzynarodowej kariery.

Każde z naszych szkoleń może przekształcić się w projekt „szyty na miarę”. Począwszy od działań związanych z identyfikacją potrzeb szkoleniowych, projektowania i prowadzenia cyklu szkoleń, a kończąc na ewaluacji i badaniach efektywności w okresach długoterminowych.

Możemy zbudować dowolne szkolenia biznesowe, uwzględniając różne elementy, takie jak:

 • badanie kompetencji,
 • e-learning,
 • blended learning
 • certyfikację dla managerów, HR managerów, trenerów i negocjatorów.

Tworzymy także wiele innych kursów i szkoleń dla firm i indywidualnych odbiorców z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju osobistego oraz praktyczne warsztaty negocjacji biznesowych.

Dlaczego warto szkolić się u nas?

Mamy wyjątkową zdolność łączenia ogromnej energii działania i pasji tworzenia z pragmatycznym podejściem, ukierunkowanym na cel.
Efekty realizacji naszych autorskich i licencjonowanych rozwiązań można z łatwością ocenić i zmierzyć. Wymagamy wiele zarówno od uczestników naszych szkoleń, jak i od samych siebie, doskonaląc nieustannie własny warsztat.

Nasze szkolenia biznesowe znajdują odbiorców zarówno wśród światowych korporacji, jak i organizacji sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, którzy pragną potwierdzić swoje praktyczne umiejętności. W ciągu piętnastu lat naszej działalności, kilkanaście tysięcy osób rozwinęło swoje kompetencje, a kilkadziesiąt firm i organizacji otrzymało wsparcie w procesach rozwojowych.

W Europie jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami American Certification Institute ACI® oraz International Purchasing and Supply Chain Management Institute IPSCMI®. Instytucje te od lat zajmują się profesjonalnym szkoleniem i potwierdzaniem kwalifikacji osób na stanowiskach kierowniczych oraz wysokospecjalistycznych.

Nasze szkolenia biznesowe

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w szkoleniu ludzi różnych profesji, nasz zespół opracował wyjątkowe szkolenia dla liderów – dla firm i osób indywidualnych. Ujęliśmy je w programy rozwojowe serii Excellence In:
EXCELLENCE IN MANAGEMENT
EXCELLENCE IN HR MANAGEMENT
EXCELLENT BUSINESS TRAINER
EXCELLENCE IN NEGOCIATIONS

Cztery poziomy kwalifikacji

W zależności od indywidualnego poziomu doświadczenia zawodowego, który ustalamy w badaniu kompetencji, każdemu uczestnikowi dobieramy odpowiednie szkolenie biznesowe. Następnie gruntownie przygotowujemy do zdania egzaminu oraz zdobycia międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie.

Jaka jest struktura programów rozwojowych?

 • Badanie:
  Zdiagnozowanie poziomu kompetencji zawodowych uczestnika, w stosunku
  do standardu, daje nam cenną wiedzę na temat luk kompetencyjnych,
  które należy uzupełnić.
  Dzięki badaniu możemy precyzyjnie określić zakres materiału szkoleniowego
  do przyswojenia podczas lekcji e-learnigowych lub blendedlearningowych.
 • E-learning:
  Fabularyzowane lekcje, ujęte w kilka pakietów tematycznych. Jest to zastrzyk wymaganej wiedzy teoretycznej podanej w przystępny sposób.
 • Blended learning:
  Praktyczne zajęcia realizowane podczas zjazdów stacjonarnych. Polegają na pracy z trenerem w zakresie najważniejszych zagadnień,
  wymaganych standardem. Zajęcia wspomagane są lekcjami e-learnigowymi.
 • Egzamin:
  Sprawdzenie zdobytych kompetencji, zakończone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu. Jest to formalne potwierdzenie posiadanych kwalifikacji.

W tradycyjnej formule każde spośród szkoleń dla firm i indywidualnych klientów trwałoby od 100 do 160 godzin w ciągu jednego roku kalendarzowego. Dzięki przyjętej przez nas formule z nieograniczonym dostępem do wiedzy on – line, nauka zajmuje uczestnikowi od 48 do 84 godzin bez ograniczenia zawartości merytorycznej.

3W –  autorska metodyka pracy, która zapewnia wysoką efektywność działań rozwojowych i skuteczne nabywanie nowych kompetencji przy jednoczesnej weryfikacji dotychczasowej wiedzy uczestników szkoleń biznesowych i indywidualnych.

Szkolenia biznesowe „szyte na miarę”

Poza główną ofertą serii Excellence In®, dla klientów wymagających bardzo indywidualnego podejścia, jesteśmy w stanie stworzyć program dopasowany do różnych oczekiwań.

Nasza oferta jest elastyczna, ale każde szkolenie posiada stałe elementy: innowacyjne metody pracy, sprawdzone techniki uczenia się oraz mierzalne efekty.

Prowadzimy szkolenia dla firm i klientów indywidualnych z następujących obszarów:

Zarządzanie strategiczne,
Zarządzanie zasobami ludzkimi,
Zarządzanie jakością,
Wspieranie rozwoju osobistego,
Savoir-vivre w biznesie.

Skontaktuj się z nami, a zbadamy o Twoje potrzeby i pomożemy Ci się doskonalić.

kontakt_heuresis