Referencje

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o.. Poziom przygotowania, zakres merytoryczny oraz metodyka prowadzonych działań ściśle odpowiadały naszym potrzebom.

Teresa Walewska, RR Donnelly, Human Resorces Director

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o., jednocześnie planujemy dalszą współpracę z firmą HEURESIS.

Mirosław Olech, Ciech Alwernia, Członek Zarządu

Pragniemy zarekomendować Firmę Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera świadczącego usługi szkoleniowe, mające na celu podnoszenie i doskonalenie kompetencji kadr.

Jarosław Kozioł, Drukarnia DAKO, Właściciel DAKO

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie HEURESIS za zaangażowanie, entuzjazm, pełny profesjonalizm jaki wykazała podczas realizacji projektu a w szczególności w sposobie prowadzenia szkoleń do pracowników Danfoss.

Anna Chmielewska, Danfoss Polska, Kierownik Departamentu Szkoleń

Polecamy HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Sp. z o.o. jako firmę, która posiada efektywny zespół projektowy, zarówno w przypadku przygotowywania, jak również realizacji projektów szkoleniowych.

Jurand Brzeziński, BASF Polska, Kierownik Projektów

Z pełnym zaufaniem pragniemy polecić HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o., wszystkim tym, którzy od firmy szkoleniowo – doradczej oczekują usług na najwyższym poziomie.

Marta Foltyn, Foster Wheller, Kierownik Działu Personalnego

Pragniemy zarekomendować firmę Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp z o.o. jako rzetelną i kompetentną firmę konsultingowo – doradczą realizującą szeroki zakres usług z obszaru zarządzania personelem.

Joanna Jeziorowska, VALVEX, HR Manager

Pragnę polecić Firmę Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o. jako fachowego i zaufanego partnera w realizacji projektów szkoleniowych.

Marek Kośla, Iberdrola Polska, Pełnomocnik Spółki

Jako dynamicznie rozwijająca się firma zawsze poszukujemy optymalnych i efektywnych rozwiązań również w zakresie szkoleń, w których uczestniczą nasi pracownicy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że współpracę z firmą Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o. możemy zaliczyć do bardzo udanych.

Marek Miller – Kompania Piwowarska – Manager ds. rozwoju umiejętności.

kontakt_heuresis