Nasza metodyka

Nasze szkolenia biznesowe to wyjątkowe programy rozwojowe przeznaczone dla firm i osób indywidualnych. Prowadzimy je w formule szkoleń zamkniętych i szkoleń otwartych realizowanych, zgodnie z harmonogramem szkoleń otwartych.

Programy rozwojowe

W oparciu o wieloletnie doświadczenie nasz zespół opracował wyjątkowe szkolenia w formule blended learning, które ujęliśmy w unikalne programy rozwojowe serii Excellence In:
EXCELLENCE IN MANAGEMENT – seria certyfikowanych programów dla menedżerów
EXCELLENCE IN HR MANAGEMENT – seria certyfikowanych programów dla HR
EXCELLENT BUSINESS TRAINER – seria certyfikowanych programów dla szkoleniowców
EXCELLENCE IN NEGOTIATIONS- seria certyfikowanych programów dla negocjatorów, handlowców, zakupowców

Programy rozwojowe są ściśle oparte  o standardy American Certification Institute ACI®, z którym współpracujemy od wielu lat. Wszystkie umożliwiają zdobycie nowych i pogłębienie posiadanych już kompetencji zawodowych oraz zdobycie certyfikatu American Certification Institute, otwierającego drogę do międzynarodowej kariery.

Cztery poziomy zaawansowania

W zależności od indywidualnego poziomu doświadczenia zawodowego i umiejętności, które ustalamy w badaniu kompetencji, każdemu uczestnikowi dobieramy program rozwojowy na odpowiednim poziomie. Następnie gruntownie przygotowujemy do efektywnej realizacji zadań zawodowych oraz zdobycia międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie.

Zoptymalizowany czas szkolenia

Szkolenia i programy rozwojowe składają się z 4 elementów, których realizacja prowadzi do maksymalizowania efektów rozwojowych przy wykorzystaniu zróżnicowanych i atrakcyjnych w formie narzędzi. W tradycyjnej formule każde spośród naszych szkoleń trwało od 100 do 160 godzin intensywnych zajęć stacjonarnych. Dzięki przyjętej przez nas autorskiej metodyce 3W,  nauka zajmuje uczestnikowi od 48 do 84 godzin bez uszczuplenia zawartości merytorycznej i skupiona jest na praktycznym doskonaleniu umiejętności zawodowych.

Z czego składają się nasze szkolenia?

Nasze szkolenia obejmują:

  • Badanie kompetencji – to diagnozowanie poziomu kompetencji zawodowych uczestnika, w stosunku do wymagań  standardu wykonywania zadań zawodowych. Dostarcza cennej wiedzy na temat luk kompetencyjnych, które należy uzupełnić. Dzięki badaniu możemy precyzyjnie określić zakres materiału szkoleniowego do przyswojenia w trakcie lekcji e-learnigowych lub programu blended learning.
  • E-learning – fabularyzowane lub planszowe (w zależności od programu)  lekcje, ujęte w kilka pakietów tematycznych. Jest to zastrzyk wymaganej wiedzy teoretycznej podanej w przystępny sposób. E-learning może być wspomagany indywidualną pracą z trenerem za pośrednictwem platformy.
  • Blended – learning – to połączenie zajęć stacjonarnych z e-learningiem. Inspirujące, pełne wyzwań zajęcia stacjonarne realizowane są przy wykorzystaniu webowych i analogowych symulacji i gier biznesowych, quizów, zadań praktycznych i licznych testów, w tym psychometrycznych. Zajęcia zapewniają ogromną dawkę wiedzy, doświadczeń, przeżyć, wrażeń, inspiracji, emocji i obserwacji, ukierunkowanych na szybki rozwój i  internalizację umiejętności.
  • Egzamin międzynarodowy – to sprawdzenie zdobytych kompetencji, zakończone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu. Jest to też silny impuls motywujący do wytężonej pracy.

Międzynarodowe certyfikaty

Programy rozwojowe są ściśle oparte  o standardy American Certification Institute ACI®, z którym współpracujemy od wielu lat. Wszystkie umożliwiają zdobycie nowych i pogłębienie posiadanych już kompetencji zawodowych oraz zdobycie certyfikatu American Certification Institute  otwierającego drogę do międzynarodowej kariery.

 

Szkolenia zamknięte

Każdy z naszych programów, może przekształcić się w projekt „szyty na miarę”.  Zrealizujemy wówczas dla Państwa pełny cykl treningowy od identyfikacji potrzeb uczestników i zbadania ich poziomu kompetencji do ewaluacji na wybranym poziomie D. Kikpatricka.

 Autorska metodyka

3W –  to nasza autorska, zastrzeżona i ciągle doskonalona metodyka pracy, która zapewnia niezwykle wysoką efektywność naszych szkoleń rozumianą jako wykorzystywanie nabytych umiejętności do jeszcze lepszej realizacji zadań.

Dlaczego warto szkolić się u nas?

Mamy wyjątkową zdolność łączenia ogromnej energii działania i pasji tworzenia z pragmatycznym podejściem, ukierunkowanym na cel. Efekty realizacji naszych autorskich i licencjonowanych rozwiązań można z łatwością ocenić i zmierzyć. Wymagamy wiele zarówno od uczestników naszych szkoleń, jak i od samych siebie, doskonaląc nieustannie własny warsztat. Nasze szkolenia i doradztwo wspomagamy licznymi narzędziami pozyskanymi od polskich i międzynarodowych partnerów.

Nasze szkolenia biznesowe znajdują odbiorców wśród światowych korporacji i polskich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. W ciągu wielu lat naszej działalności, kilkadziesiąt tysięcy osób rozwinęło swoje kompetencje, a kilkaset firm i organizacji otrzymało wsparcie w procesach rozwojowych.

W Europie jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami American Certification Institute ACI® oraz International Purchasing and Supply Chain Management Institute IPSCMI®. Instytucje te od lat zajmują się profesjonalnym szkoleniem i potwierdzaniem kompetencji osób na stanowiskach kierowniczych oraz wysokospecjalistycznych.

Wyróżnia nas dbałość o mierzalne efekty naszych szkoleń. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz najbardziej aktualną wiedzę. Nasze wysiłki są doceniane przez branżę i klientów. Otrzymaliśmy II nagrodę w konkursie Instytutu Badań Edukacyjnych “Liczą się efekty”, wielokrotnie byliśmy nominowani do nagrody Lider edukacji, otrzymaliśmy wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnej firmy w regionie i od lat jesteśmy partnerem merytorycznym konkursu Lider zarządzania zasobami ludzkimi.

 

kontakt_heuresis