Certyfikowane programy rozwojowe

Specjalnie z myślą o indywidualnych potrzebach rozwojowych organizacji i pracowników opracowaliśmy programy rozwoju kwalifikacji oparte o standardy American Certification Institute ACI®.
Umożliwiają one zdobycie nowych i pogłębienie posiadanych już kompetencji managerskich i specjalistycznych na światowym poziomie.

Każdy program podzielony jest na 4 odrębne etapy:

oceniamy

Badanie

Zdiagnozowanie poziomu posiadanych kompetencji uczestnika w stosunku do standardu. To cenna wiedza o ew. brakach kompetencyjnych, które można uzupełnić korzystając z lekcji e-learnigowych lub blended leaningowych.

elearning

E-learning

Fabularyzowane lekcje ujęte w kilka pakietów tematycznych. To zastrzyk wiedzy teoretycznej wymaganej standardem podany w konwencji serialu komediowego.

blended

Blended learning

Praktyczne zajęcia realizowanie podczas stacjonarnych zjazdów. To przepracowanie z trenerem najważniejszych zagadnień wymaganych standardem wspomagane dostępem do lekcji e-learningowych.

potwierdzamy

Egzamin certyfikujący

Sprawdzający zdobyte kwalifikacje zakończony międzynarodowym certyfikatem. To formalne potwierdzenie posiadanych kwalifikacji.

 

 

Budując programy rozwojowe dla siebie lub swoich pracowników możesz wpływać na zakres i cenę programu łącząc dowolnie poszczególne etapy i ich części. W praktyce oznacza to, że masz możliwość skorzystania tylko z wybranego etapu lub jednej wybranej lekcji e-learningowej albo przejść program w całości.
Zobacz jakie to proste!

programkwalifikacji-schemat

Sprawdź poszczególne programy i ułóż własny program rozwoju kwalifikacji, w zależności od potrzeb twoich lub potrzeb twoich pracowników!

 

Kwalifikacje managerówKwalifikacje specjalistów
Newsletter