Certyfikowane szkolenia z negocjacji

Szkolenie z negocjacji, program rozwojowy Excellence in Negotiations® – przeznaczony dla negocjatorów oraz osób prowadzących rozmowy biznesowe i handlowe. Program opracowany jest w formule blended – learning i dzięki temu zoptymalizowany jest pod względem zaangażowania czasowego. Uczestnicy przed przystąpieniem do zajęć uczestniczą w dogłębnym badaniu kompetencji i potrzeb. Każda osoba może podjąć decyzję o ukoronowaniu udziału międzynarodowym egzaminem, umożliwiającym uzyskanie międzynarodowego certyfikatu negocjatora International Purchasing and Supply Chain Institute.

Jakie korzyści daje udział w szkoleniu z negocjacji Excellence in Negotiations?®

Korzyści dla uczestnika Korzyści dla pracodawcy
 • Otrzyma profesjonalną diagnozę swoich luk kompetencyjnych – zidentyfikuje swoje mocne i słabe strony oraz wiedzę jako negocjator.
 • Będzie rozumiał proces negocjacji i jego wymagania.
 • Nabędzie odwagi do prowadzenia trudnych rozmów biznesowych i negocjacji.
 • Będzie skuteczniejszy podczas prowadzonych negocjacji oraz rozmów biznesowych dzięki profesjonalizacji swojego działania.
 • Otrzyma możliwość potwierdzenia swoich umiejętności uznawanych na świecie certyfikatem Certified International Professional Negotiator® wydawanym przez ACI®.
 • Otrzyma ciekawe materiały, które pomogą mu utrwalić wiedzę pozyskaną na szkoleniu.
 • Weźmie udział w angażującym pełnym przeżyć, emocji i inspiracji szkoleniu, gdzie nie tylko zdobędzie doświadczenie, ale też przeżyje chwile które będziesz długo pamiętał.
 • Uzyska specjalistów, którzy będą posiadać aktualną wiedzę na temat zarządzania i przywództwa.
 • Będzie zawierać korzystniejsze umowy biznesowe.
 • Zwiększy się zadowolenie partnerów biznesowych z zawieranych umów.
 • Zwiększy się chęć rozwiązywania sporów wewnątrz organizacji poprzez negocjacje i mediacje.

CERTIFIED INTERNATIONAL PROFESSIONAL NEGOTIATOR® (CIPN®) – czas trwania 8 dni

Psychologia negocjacji – obejmuje m.in. zagadnienia związane z psychologicznymi prawami negocjacji, wywieraniem wpływu społecznego w trakcie negocjacji, autoanalizą reakcji na socjotechniki oraz kompetencjami zawodowymi negocjatora.

Prowadzenie negocjacji – obejmuje m.in. takie tematy jak przygotowanie do negocjacji, proces negocjacyjny, strategia, scenariusz, styl (3S negocjacyjne), metody, techniki i taktyki stosowane w procesach negocjacyjnych.

Negocjacje globalne – zawiera m.in. zagadnienia związane z uwarunkowaniami i różnicami kulturowymi w procesach negocjacyjnych oraz zależnościami między krajem pochodzenia negocjatora a wartościami i stylami prowadzenia negocjacji.

Etykieta w negocjacjach – w jego zakres wchodzą zagadnienia dotyczące m.in. protokołu dyplomatycznego, etykiety w rozmowach negocjacyjnych oraz zachowań w różnych sytuacjach biznesowych i negocjacyjnych.

______________________________________________________________________

Jeśli to szkolenie z negocjacji jest dla Ciebie ciekawe – nie zwlekaj, sprawdź w harmonogramie szkoleń otwartych, kiedy zaczyna się najbliższe szkolenie i zapisz się już dziś.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami.

Jeśli rozważasz udział w tym programie z grupą przyjaciół lub znajomych zapytaj jaką ofertę możemy przygotować specjalnie dla Ciebie.

kontakt_heuresis