Certyfikowane szkolenia z negocjacji

Szkolenie z negocjacji, program rozwojowy Excellence in Negotiations® – przeznaczony dla negocjatorów oraz osób prowadzących rozmowy biznesowe i handlowe. Program opracowany jest w formule blended – learning i dzięki temu zoptymalizowany jest pod względem zaangażowania czasowego. Uczestnicy przed przystąpieniem do zajęć uczestniczą w dogłębnym badaniu kompetencji i potrzeb. Każda osoba może podjąć decyzję o ukoronowaniu udziału międzynarodowym egzaminem, umożliwiającym uzyskanie międzynarodowego certyfikatu negocjatora International Purchasing and Supply Chain Institute.

CERTIFIED INTERNATIONAL PROFESSIONAL NEGOTIATOR® (CIPN®) – czas trwania 8 dni

Psychologia negocjacji obejmuje m.in. zagadnienia związane z psychologicznymi prawami negocjacji, wywieraniem wpływu społecznego w trakcie negocjacji, autoanalizą reakcji na socjotechniki oraz kompetencjami zawodowymi negocjatora.

Prowadzenie negocjacji obejmuje m.in. takie tematy jak przygotowanie do negocjacji, proces negocjacyjny, strategia, scenariusz, styl (3S negocjacyjne), metody, techniki i taktyki stosowane w procesach negocjacyjnych.

Negocjacje globalne zawiera m.in. zagadnienia związane z uwarunkowaniami i różnicami kulturowymi w procesach negocjacyjnych oraz zależnościami między krajem pochodzenia negocjatora a wartościami i stylami prowadzenia negocjacji.

Etykieta w negocjacjach w jego zakres wchodzą zagadnienia dotyczące m.in. protokołu dyplomatycznego, etykiety w rozmowach negocjacyjnych oraz zachowań w różnych sytuacjach biznesowych i negocjacyjnych.

Jakie korzyści daje udział w szkoleniu z negocjacji Excellence in Negotiatios?©

  • Szybkie i skuteczne rozwinięcie umiejętności prowadzenia trudnych rozmów  obrony swojego stanowiska,
  • najbardziej aktualną wiedzę z psychologii społecznej, negocjacji i wywierania wpływu,
  • możliwość międzynarodowej certyfikacji,
  • angażujące pełne przeżyć, emocji i inspiracji doświadczenie, które będziesz długo pamiętał,
  • wspaniałych znajomych i przyjaciół,
  • certyfikat z opisanymi szczegółowo demonstrowanymi umiejętnościami,
  • ciekawe materiały do których nie raz wrócisz.

Jeśli to szkolenie z negocjacji jest dla Ciebie ciekawe – nie zwlekaj, sprawdź w harmonogramie szkoleń otwartych, kiedy zaczyna się najbliższe szkolenie i zapisz się już dziś.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami.

Jeśli rozważasz udział w tym programie z grupą przyjaciół lub znajomych zapytaj jaką ofertę możemy przygotować specjalnie dla Ciebie.

kontakt_heuresis