Szkolenie managerskie Gliwice. Start 12 marzec 2018

SZKOLENIE MANAGERSKIE GLIWICE

Zapraszamy do udziału w programie rozwojowym Certified International Professional Manager® (CIPM®), który rozpoczyna się w dniu 12 marca w Gliwicach.

Program realizowany jest dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem organizacjami. Udział w programie pozwala potwierdzić swoje kompetencje Managera na światowym poziomie, również przez osoby bez formalnego wykształcenia w zakresie zarządzania.
Pełny program rozwojowy dla Managera zakończony jest międzynarodowym egzaminem American Certification Institute na poziomie Certified International Professional Manager® (CIMP®).

Zapisy na szkolenie trwają do 7 marca.

Heuresis Sp. z o.o. jest wpisana do Bazy Usług Rozwojowych i dla firm z sektora MŚP istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do szkolenia z Regionalnego Programu Operacyjnego. https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=102445

Szczegółowe informacje o dofinansowaniu można uzyskać na stronie:

http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie poprzez wybór odpowiedniego województwa w zakładce „dofinansowanie”.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo również propozycję udziału w innych Programach Rozwojowych (HR Managera, Trenera i Negocjatora –szczegółowe harmonogramy i formularze zgłoszeniowe w zakładce „DO POBRANIA”)

Zespół Heuresis

Opiekun Projektu: Marek Lenart 515-130-951

 

Identyfikacja wizualna

Z przyjemnością witamy wszystkich odwiedzających naszą nową stronę WWW.
Czekaliśmy na nią dość długo, ale wreszcie jest!

Zachęcamy do zapoznania się naszymi Programami Rozwojowymi
i Harmonogramem Szkoleń na przyszły rok oraz działem poświęconym certyfikacji.

Uporządkowaliśmy wszystkie informacje i jesteśmy przekonani, że każdy manager,
HR manager, trener, negocjator i właściciel przedsiębiorstwa planujący rozwój zawodowy pracowników, z łatwością znajdzie u nas ofertę adekwatną do jego potrzeb. (więcej…)